Hard Rock Cafe Warsaw
Phone Icon
Email Icon Napisz do nas
Address Icon
Make a Reservation

Powered by OpenTable Logo

Language

Welcome to Hard Rock Cafe Warsaw

WAŻNY KOMUNIKAT

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, od 28 marca 2022 w restauracjach nie obowiązują obostrzenia związane z COVID-19. 

W dalszym ciągu podejmujemy wszelkie środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom i członkom zespołu.

 

OTWARTY 8 LUTEGO 2007

Warszawa, stolica Polski, licząca ponad dwa miliony mieszkańców, pod względem ludności jest jednym z czołowych miast w Europie. Właśnie tutaj, w miejscu z bogatym dziedzictwem kulturowym mieści się Hard Rock Cafe Warszawa. Nasza restauracja to jeden z największych lokali gastronomicznych w stolicy, na dwóch poziomach znajduje się aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni jadalnej. Serwujemy wyśmienitą, kultową amerykańską kuchnię, inspirowaną lokalnymi smakami. W menu znajdziecie Państwo również własnoręcznie przygotowane pyszne i zdrowe koktajle. Dla każdego, kto przekroczy próg naszej restauracji zapewniamy niesamowitą atmosferę.

GODZINY OTWARCIA

RESTAURACJA ORAZ BAR

Poniedziałek - niedziela 9:00 - 00:00

 

ROCK SHOP 

Poniedziałek - niedziela 9:00 - 00:00

 

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Hard Rock Cafe Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu stolicy, przy Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz w pobliżu Dworca Kolejowego  Warszawa Centralna. W niedalekiej odległości od restauracji nasi goście mogą znaleźć wiele fascynujących i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, między innymi Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Techniki, Park Łazienkowski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Pałac w Wilanowie. 

View our Modern Slavery Statement

Wydarzenia

View All Events

Let's Talk

Hard Rock Cafe Black Logo
WARSZAWA

KONTAKT

LOKALIZACJA I PARKING

  • Car Icon View Information
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
FOLLOW US: @HARDROCKCAFE
Hard Rock Cafe Footer Logo

Connect

Copyright ©, Hard Rock Cafe International, Inc.

Scroll to Top